Hatay Depolama firmaları

0 - 0 Sonuç

Depolama Firması Benzerleri

0 - 0 Sonuç

Has Ova Nakliyat Taşımacılık Ltd. Şti.

Has Ova Nakliyat Taşımacılık Ltd. Şti. Coşkun - hasovanakliyat@gmail.com
Has Ova Nakliyat olarak değerlerinizi taşıdığımızın bilincinde hareket ediyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden faydalanarak işlerimizi kolaylaştırmayı ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmeyi sağladığını düşündüğümüz için son teknolojik yeniliklerden her ev taşıma işlemimizde yararlanmaya gayret gösteriyoruz.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Başarılı Güçlü Profesyonel
Sivas Taşımacılık Evden eve Nakliyat 1994 yılında Sivas'ta kurulmuş olup, tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, evden eve - ve de is yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Güçlü Profesyonel

HÜNKAR TAŞIMA LTD. ŞTİ

HÜNKAR TAŞIMA LTD. ŞTİ HANİFİ - hunkar@hunkartasimacilik.com
Şirketimiz 1982 yılında iş yeri ve ev nakliyelerinde güvenilir kahramanmaraş merkez'de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehiriçi - şehirlerarası hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Geçen süre zarfında firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildiririz.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Başarılı

Hakan Nakliyat

Hakan Nakliyat Hakan - snpnakliyat@gmail.com
Sinop Evden Eve Nakliyat Firması Ve istanbul Sinop Arası Sinop Nakliyat Ambarı Hakan Nakliyat firmamız 1996 yılında istanbul masko merkezli kurulmus olup kuruldugu gunden gunumuze cok basarılı mobilya ofis fuar ve koli tasımacılıgı alanında kendini geliştirmiş evden eve nakliyat tasımacılık konusunda uzmanlasmıstır Sinop Evden Eve Nakliyat Firmamız ulastırma bakanlıgına kayıtlı k3 ve k1 yetki belgesine sahip profesyonel bir firmadır araclarımız kapalı celik kasa ve içleri halıflex kaplıdır esyalarınız anlasmalı sigorta acenteleri tarafından 25 000 tl ye kadar teminat altına alınmaktadır Sinop Evden Eve Nakliyat Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız esyalarınıza uzman ekip ve işini bilen guleryuzlu pesoneliyle siz degerli musterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için kendini surekli yenillemektedir size 7/24 online olarak ulasabileceginiz Tel:0544 445 33 57 numaramız dan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz İstanbul Sinop Arası Surekli Ambar Tasımacılıgımız Mevcuttur Firmamız geniş Arac Filosu Ve Hakan Evden Eve Nakliyat Guvenilir işini Bilen Eleman Kadrosu İle Hizmetinizdedir
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Güçlü

HOLOĞLU NAKLİYAT

HOLOĞLU NAKLİYAT Fatih - hologlunakliyat@gmail.com
Kurumsal Bilgiler Holoğlu Evden Eve Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri 2005 yılında Trabzon da kuruldu kurulduğu günden beri tüm teknolojik yenilikleri takip ederek siz değeri müşterilerimizin çözüm ortağı oldu.Evden eve nakliyat sektöründe geniş araç filomuz, profesyonel kadromuz ve evden eve asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Şehir içi şehir dışı tüm nakliyelerimiz yük emtia sigortası ile firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.Bizim için referansal kazanımlar çok önemlidir bu doğrultuda tüm işlerimizde müşterilerimizin beklentilerini tamamını karşılamak içim gece gündüz çalışmaktayız Holoğlu Evden Evden Nakliyat Kurumsal Hedeflerimiz 1. Teknolojik Araçlar Ve Ekipmanlarla Taşınma Sürecini Stres Olmaktan Çıkarmak 2. Bölgemizdeki Evden Eve Nakliyat Kalitesini Artırmak 3.Eşyalarda Taşınma Esnasında Oluşacak Hasar riskini minimize etmek 4.Tüm Müşterilerimizin Hizmetimizden Memnun Olmalarını Sağlayarak Referans Kazanımı Elde Etmek 5.Kurumsal ve Profesyonel Mantaliteye Sahip Personelle Çalışmak Ve Bu Doğrultuda Personelimizi Yetiştirmek 6.Eğitim Seminerleri Ve Aylık Ödüllendirme Sistemiyle Peresonel verimliliğinin arttırmak 7. Evden Eve Paketleme Malzemelerini Ve Tekniklerini Sürekli Geliştirerek Verimliliği Arttırmak 8. Taşınmayı Dert Olmaktan Çıkarmak Müşterilerimizin Taşınma Stresine Son Vermek Holoğlu Evden Eve Profesyonel Taşımacılık Gücümüz Referanslarımızdır !!!!Taşınma Derdine Mutlu Son!!!!
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Güçlü Profesyonel