Sakarya Depolama firmaları

0 - 0 Sonuç

Depolama Firması Benzerleri

0 - 0 Sonuç

Saranlar nakliyat

Saranlar nakliyat Hakan - hakansaranlar@gmail.com
Saranlar nakliyat profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Başarılı Güçlü Profesyonel

Sinpaş Evden Eve Nakliyat

Sinpaş Evden Eve Nakliyat Burak Sinpaş - info@sinpasnakliye.com
Evden eve nakliyat İstediğiniz eşyaları özenle ambalajladıktan sonra dilediğiniz yere götürüp montajını yapıyoruz. Şehir içi veya Şehirler arası farketmez. Taşınmayı sorun etmenize hiç gerek yok. Siz isteyin, biz sistemli, planlamalı ve organizeli taşıyalım. parça eşya taşıma Evinizin bir alanını veya bölümünü başka bir yere taşımak istediğinizde, tek adresiniz SİNPAŞ Nakliyat'tır. Bölümünüzde bulunan eşyalarınızı baştan aşağı ambalajlayıp istediğiniz yere taşıyoruz. Üstelik Sözleşmeli resmi kanunlar ve kurallar çerçevesinde.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Başarılı Güçlü Profesyonel

ŞENSOY Nakliyat Ltd Şti

ŞENSOY Nakliyat Ltd Şti Ahmet Şensoy - sensoyevdeneve@gmail.com
Şensoy şehir içi şehirler arası nakliyat
7-24 iletişim Uzman En iyilerden Organize Başarılı Güçlü Profesyonel
Firmamız 12 yıllık taşımacılık sektörü tecrübesi olan Murat YÜKSEL tarafından 2010 yılında Aydın da kurulmuştur. 30 m3 lük araçlarımız ve teknolojiye uygun, 14 kata kadar çıkabilen bilgisayarlı asansörlerimizle hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştirmekteyiz. Müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmaktayız.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden

SARIGÜL TAŞIMACILIK

SARIGÜL TAŞIMACILIK YUNUS - info@malatyaevdeneve.com
EXPERT HİZMETİ Öncelikle expertimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceleyip not eder. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Expert işlemi tamamen ücretsizdir.
7-24 iletişim Uzman En iyilerden